O Nas

Adika Collection

 

Firma Adika Collection powstała w 2006 roku z myślą o kobietach ceniących wygodę i indywidualność. Głównym motorem naszej działalności jest tworzenie kolekcji ponadczasowych, kreatywnych i niepowtarzalnych, gdyż wychodzimy z założenia, że każda kobieta jest piękna.

Nasza firma ma charakter rodzinny, jesteśmy fantastycznym zespołem tworzącym z pasją i zamiłowaniem. Projektujemy razem, każdy z nas ma inną wizję mody, ale dzięki kompromisom dobrze się przy tym bawimy. Nasze produkty tworzone są z duchem czasu, z najlepszych tkanin na świecie, a kroje dostosowane są do aktualnych trendów i pór roku. Szyjemy sukienki w 3 kolekcjach rocznie: wiosna, lato oraz jesień/zima.

Kolorystyka jaką stosujemy jest odpowiednia do każdej z tych pór roku, ale zachowujemy indywidualne tonacje i wzory. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim sukienki w ogromnej liczbie kolorów, wygodne bluzki, wyjątkowe płaszcze, pomysłowe tuniki, eleganckie żakiety, wygodne spódnice i spodnie.

Nasze produkty uwielbiane są przez wszystkie kobiety, można je zobaczyć zarówno na ulicy, na imprezach okolicznościowych, na pokazach mody i podczas ekskluzywnych spotkań. Najlepszym efektem i potwierdzeniem jakości naszych prac są nagrody i wyróżnienia jakie otrzymujemy.

Jesteśmy laureatem m.in.:

*                    Nagrody „Złotego Manekina” w kategorii „Odkrycie Roku” na Międzynarodowych Targach Mody „Ptak Fashion City”.

 

*                    Nagrody Anny Fendi za I miejsce na „Festiwalu polskich producentów mody”.

 

*                    Nagrody „Fast Fashion” za I miejsce na „Międzynarodowych Targach Mody Ptak Fashion CityV edycja”.

 

*                    „Międzynarodowe Targi Mody” Ptak Fashion City I miejsce za najlepsze stoisko/

 

*                    Laureat „Mazowieckiego Lauru Przedsiębiorczości”.

Oprócz udziału w licznych pokazach mody bierzemy udział także w eventach , m.in.:

 

*                    Charytatywny pokaz mody z gwiazdami „Zima mroźna nam nie groźna” III edycja

 

*                    Pokaz mody na Gali Akademii Dobrego Stylu, Klubu Integracji Europejskiej.

 

Jesteśmy firmą kreatywną, mimo sukcesów nie osiadamy na laurach. Nieustannie dbamy o nowoczesną obsługę klienta, dlatego cały czas eksperymentujemy w kierunku rozwoju naszej współpracy z Klientami.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, małe oraz duże firmy, wysłuchujemy każdej propozycji odnośnie współpracy. Służymy swoim doświadczeniem i pomagamy swoim partnerom biznesowym w logistyce. W najbliższych latach planujemy poszerzenie oferty wzorów, rozwój firmy oraz dalszą ekspansję na rynki zagraniczne.

Otwarcie Nowej Platformy Sprzedażowej Adika Collection